מי אני?

ד"ר מרים מייזל מומחית ברפואת המשפחה, רופאת אורחות חיים מוסמכת

החיים יקרים, ובמיוחד החיים האנושיים שלנו. יש לנו את הפוטנציאל לפתח את עצמנו ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. אנו יכולים לאהוב וליצור, לדאוג ולהעניק לזולת. אנו מסוגלים להפוך חכמים יותר משנה לשנה. מצד שני, כולנו ניאלץ להתמודד עם המוות שלנו יום אחד.

כל חיים משמעותיים בדרכם המיוחדת שלהם, שאותה כל אדם צריך לגלות מבפנים. ההגנה על בריאותנו היא חלק מההערכה שלנו לנס החיים ולפוטנציאל הנפלא שלהם. כרופאה כבר מזמן הבנתי שרפואה ובריאות הם לא אותו דבר. ניתוחים ותרופות בהחלט מצילים חיים, אך הבסיס לבריאותנו טמון בגנים ובהרגלים שלנו.

את ההכשרה הרפואית הקונבנציונלית שלי (הכוללת התמחות ברפואת המשפחה) רכשתי לפני למעלה מ-20 שנים. מעבר להכשרה זו במשך שנים רבות – אני מתעניינת בתחום של קידום הבריאות ומשקיעה זמן ומשאבים רבים בלימוד של שיטות אמינות.

אני רופאת אורחות חיים מוסמכת ובעלת רשיון לעסוק בהיפנוזה. בשנת 2018 פורסם ספר הלימוד לרופאים "תזונה ורפואה אינטרטיבית" בו כתבתי את הפרק על שימוש בתזונה ככלי טיפול במבחר מחלות כרוניות.

Nutrition and Integrative Medicineהכשרותי הנוספות העיקריות הן בתחום התזונה, בתחום רפואת אורחות חיים עם דגש על תזונה, ובתחום ההיפנוזה. התזונה הלא בריאה יוצרת מחלות כרוניות והתזונה הבריאה מסוגלת למנוע מחלות כרוניות נפוצות ולהפוך תהלכים פתולוגיים כגון הסתיידות עורקים ונטייה לסכרת.

המסר העיקרי של רפואת אורחות חיים הוא שתזונה בריאה המשולבת עם פעילות גופנית עשויה להביא לשיפור ניכר בהרבה מחלות ולאפשר להרבה מטופלים לצרוך פחות כדורים ואפילו להגיע לפחות ניתוחים.

ההיפנוזה משמשת כשיטה לא תרופתית לטיפול במתח ובכאב.

שני התחומים הנ"ל דורשים יותר זמן ותשומת לב אישית משהמערכות הרפואיות הקונבנציונליות יכולות להציע. ולכן אני מספקת ייעוץ וטיפול באופן פרטי*

pdf  קורות חיים

תעודות

British Lifestyle Medicine  Plant Based Nutrition certificate with logo   nutritional education trainer certificate logo   starch

yoga   hypnosis  yoga
* מחיר צדק חברתי. אני מציעה כל חודש מספר תורים למטופלים שאין להם תקציב לייעוץ פרטי. התשלום יהיה סמלי בלבד כדי לכסות את הוצאות המרפאה. מעונינים נא ליצור קשר.