מי אני?

ד"ר מרים מייזל מומחית ברפואת המשפחה, רופאת אורחות חיים מוסמכת

עלינו להוקיר את החיים שלנו ואת גופינו. כבני אדם יש לנו יכולת לפתח את עצמנו ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. אנו יכולים לאהוב וליצור, לדאוג ולהעניק לזולת. אנו מסוגלים להפוך לחכמים יותר משנה לשנה. מצד שני, כולנו ניאלץ להתמודד עם המוות שלנו יום אחד.

Nutrition and Integrative Medicineכל חיים משמעותיים בדרכם המיוחדת שלהם, שאותה כל אדם צריך לגלות מבפנים. השמירה על בריאותנו מהווה ביטוי להוקרת חיינו, ולפוטנציאל הנפלא שלהם.

כרופאה כבר מזמן הבנתי שהרפואה והבריאות הן לא אותו דבר. ניתוחים ותרופות בהחלט מצילים חיים, אך הבסיס לבריאותנו טמון בגנים ובהרגלים שלנו.

את ההכשרה הרפואית הקונבנציונלית שלי (הכוללת התמחות ברפואת המשפחה) רכשתי לפני למעלה מ-25 שנים. מעבר להכשרה זו ובמשך שנים רבות – אני מתעמקת בתחום של קידום הבריאות ומתמקדת בסגולות של התזונה מבוססת-צומח ככלי שעוזר למנוע מחלות ולטפל בהם. גישה תזונתית זו היא הגישה המומלצת על ידי הקולג' האמריקאי לרפואת אורחות חיים. בנוסף, למדתי שיטות גוף-נפש לניהול סטרס, והיפנוזה ככלי נוסף לטיפול במתחים ובכאב. לכל זה הוספתי גם הסמכה כמאמנת אישית ורפואית.

בקיצור, אני מומחית ברפואת המשפחה ורופאת אורחות חיים מוסמכת. אני גם מוסמכת ללמד את תוכנית SMART לניהול סטרס ופיתוח חוסן דרך מכון בנסון הנרי המבוסס בהרוורד. אני גם בעלת רשיון לעסוק בהיפנוזה בארץ. בנוסף, אני מאמנת אישית ומאמנת בריאות מוסמכת המתמקדת במיוחד באימון לרופאים.

בשנת 2018 פורסם ספר הלימוד לרופאים "תזונה ורפואה אינטגרטיבית, מדריך לקלינאים" בו כתבתי את הפרק על שימוש בתזונה ככלי טיפולי במבחר מחלות כרוניות, בהסתמך על מחקרים פורצי דרך בתחום זה.

אותו תוכן מהווה בסיס להרצאה שלי בשם "אוכל, התרופה הראשונה" בקורס המקוון תזונה מבוססת צומח באוניברסיטת ווינצ'סטר שבאנגליה.

המסר העיקרי של רפואת אורחות חיים הוא שתזונה בריאה המשולבת עם פעילות גופנית וניהול סטרס עשויים להביא לשיפור ניכר בהרבה מחלות ולאפשר להרבה מטופלים לצרוך פחות כדורים ואפילו להגיע לפחות ניתוחים.

הגישות הנ"ל דורשים יותר זמן ותשומת לב אישית משהמערכות הרפואיות הקונבנציונליות יכולות להציע. ולכן אני מספקת ייעוץ וטיפול באופן פרטי*

 

pdf  קורות חיים

תעודות

British Lifestyle Medicine  Plant Based Nutrition certificate with logo   nutritional education trainer certificate logo   starch

yoga   hypnosis  yoga
* מחיר צדק חברתי. אני מציעה כל חודש מספר תורים למטופלים שאין להם תקציב לייעוץ פרטי. התשלום יהיה סמלי בלבד כדי לכסות את הוצאות המרפאה. מעונינים נא ליצור קשר.