עדויות של מטופלים במרפאה של ד"ר מרים מייזל

צ"ג, טבעונית

בת 63


הגעתי לפגישת יעוץ עם ד"ר מייזל לפני כשנה בעקבות תקופה של הפרעות במערכת העיכול. הפגישה הייתה משמעותית ומעשירה, התקיימה באווירה מקצועית מאד ומכבדת, וההתייחסות הייתה מאוזנת, נעימה ורגישה. בעקבות הפגישה חל שינוי ממשי הן בגישתי לתזונה בכלל והן בהתנהלותי בפועל-ובריאותי השתפרה. במשך שנים הייתי צמחונית ובשנים האחרונות אני טבעונית. הרחבנו את התפריט שלי, שהיה טוב אך מצומצם. הורדנו תוספות מיותרות, דבר שתרם לבריואת וגם חסך הרבה כסף, ישבנו יותר משעה באווירה נינוחה ורגועה. אני מתרשמת מרופאה ותיקה מאד, יסודית עם המון ידע וגם—לא פחות חשוב! מאד אכפתית. שילוב מצוין של רמה אישית ורמה מקצועית גבוהות. ממליצה בחום

א"א, יתר לחץ דם, טיפול בהיפנוזה ובתזונה

גיל 53


לחץ הדם שלי עלה בתקופה מאוד לחוצה בחיי. בתוך ההרפייה העמוקה של היפנוזה  לחץ הדם חזר לערכים תקינים.  לעומת זאת מחשבות הקשורות במצבי סטרס גרמו ללחץ הדם לעלות שוב. תהליך זה עזר לי להבין את הקשר בין הלחץ הנפשי ללחץ הדם. בנוסף ד"ר מייזל הדגישה את העובדה שצריכת המלח מהווה גורם חשוב בקשר ללחץ הדם, והיא הסבירה לי על כמות המלח שבאמת נדרשת בתפריט. (פחות בהרבה ממה שחשבתי קודם!)

ג"ט, בעיות כבד

גיל 63


הרופא שלי הודיע לי שאני סובלת מבעיה בכבד ונתן לי רשימה של מאכלים שמותר לי כעת לאכול—רשימה מוגבלת למדי. גם הציע לי שאתיעץ עם דייטנית. קיבלתי המלצה איפה להגיע לד"ר מרים מייזל וקבעתי תור ליעוץ אצלה. היעוץ היה יסודי ביותר. חוויה נדירה בשבילי לשבת עם רופאה בעלת ידע מורחב בתחום התזונה, רופאה אשר העניקה לי זמן וטרחה באמת להבין את המצב שלי. היא עיינה בבדיקות המעבדה, שאלה שאלות לענין וכ"ו ובסוף המליצה לי על דיאטה שתהיה מעשית, בריאה ומספקת. (זאת בהשוואה לתפריט המאד מצומצם אשר הציע לי הרופא הראשון)

י"כ, מחלת דרכי עיכול, טיפול בהיפנוזה

גיל 28


ד"ר מייזל פתחה בפניי צוהר לעולם חוויתי ומועיל של הרפייה ומודעות עצמית יותר גבוה, שמסייעים לי גם כיום להיות נינוח ובריא יותר. המפגשים והקשר עם ד"ר מייזל הם דוגמא לאשת רפואה שגם לאחר שנים רבות במקצוע, רואה את הטיפול כשליחות ואת המטופל באופן הוליסטי ושלם. המפגש עם ד"ר מייזל היה עבורי מעצם, מעשיר ותומך באופן בלתי רגיל.

עדינה, כולסטרול ולחץ דם גבוליים

גיל 52


כשהגעתי למרפאה של ד"ר מייזל, היא העניקה לי את מלוא תשומת לבה. גם קיבלתי עצות חדשות ומועילות בקשר לניהול מצב בריאותי. כעת לאחר זמן רב אני עדיין מרגישה את התועלת. ד"ר מייזל מחנכת ברוך את המטופל ולא זאת בלבד אם כי מאוד מורגשת החמלה שלה, דבר ממנו קיבלתי השראה ואימון. אני ממליצה בחום לכל מי שמבקש לשפר את בריאותו דרך שינוי בתזונה.

כדי לראות עוד עדויות וסיפורי הצלחה של מטופלים ששינו את התפריט שלהם לתפריט טבעי וצמחי, עיינו בבקשה בספרים ובאתרים של ד"ר פורמן,ד"ר אסלסטיין,ד"ר מקדוגל ועוד המוזכרים בדף במקורות.